Düzce

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Vakıf Katılım Bankası İhracatçılar İçin 15 Milyon TL’ye Varan Kredi İmkanı Sağlıyor

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Vakıf Katılım Bankası Düzce Şubesi ile yapılan görüşmeler sonucunda, KOBİ ve KOBİ dışı üyelerin faydalanabileceği 18 ay vadeli 15 milyon TL’ye varan kredi imkanı..

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Vakıf Katılım Bankası İhracatçılar İçin 15 Milyon TL’ye Varan Kredi İmkanı Sağlıyor

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Vakıf Katılım Bankası Düzce Şubesi ile yapılan görüşmeler sonucunda, KOBİ ve KOBİ dışı üyelerin faydalanabileceği 18 ay vadeli 15 milyon TL’ye varan kredi imkanı sağladı. Vakıf Katılım Bankası’nın ihracatçı üyelere yönelik açıkladığı kredi hakkında görüşlerini dile getiren TSO Başkanı Erdoğan Bıyık, ihracatçı üyelerin kolay finansmana erişebilmeleri için birçok finans kurumuyla görüşmeler yaptıklarını belirtti. Bıyük ayrıca krediye dair şart ve seçeneklerin Vakıf Katılım Düzce Şubesinden öğrenilebileceğini bildirdi.
Gerçekleştirilen ihracat hacminin arttırılması, ihracat yapan üyelerin uygun finans kaynaklarına erişmesinin TSO’nun öncelikli amaçlarından biri olduğunu belirten Bıyık, Vakıf Katılım Bankası’nın ihracatçı üyelerin faydalanabileceği bir kredi paketi hazırladığını kaydetti. 3 ay ödemesiz, 15 taksit toplam 18 ay vadeyle KOBİ statüsündeki üyelere 7,5 milyon TL, KOBİ dışı üyelere ise 15 milyon TL’ye kadar nakdi kredi imkanı sağlandığını belirtti. Ayrıca Bıyık, kredi paketinin, ihracatçı üyelere hayırlar getirmesini temenni etti.
Bıyık son olarak krediye dair şart ve seçeneklerin Vakıf Katılım Düzce Şubesinden öğrenilebileceğini bildirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL