Düzce

Düzce İl Özel İdaresi araçları kışa hazır

DÜZCE(İHA) – Düzce Valisi Selçuk Aslan, İl Özel İdaresinin kış tedbirlerini yerinde inceledi yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kar yağışı ile kapanan köy yolları açıldı. Düzce’de kar yağışı ile birlikte İl Özel idaresi ekipleri sahada …

Düzce İl Özel İdaresi araçları kışa hazır

DÜZCE(İHA) – Düzce Valisi Selçuk Aslan, İl Özel İdaresinin kış tedbirlerini yerinde inceledi yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kar yağışı ile kapanan köy yolları açıldı.

Düzce’de kar yağışı ile birlikte İl Özel idaresi ekipleri sahada çalışmaya başladı. Düzce Valisi Selçuk Aslan’da İl Özel İdaresi kademesini ziyaret ederek, kış tedbirleri dahilinde araçların göreve hazırlığını denetleyerek, hazırlık çalışmaları hakkında Genel Sekreter Mehmet Hayri Şen’den bilgi aldı.

Gece yağan kar ili birlikte ekipler kardan kapanan köy yollarını hızlı bir şekilde tekrar trafiğe açarken bir yandan da tuzlama çalışması yaptı. Özel İdareye bağlı 20 iş makinesı ve 45 personel kardan kapanan 26 koy yolunu trafiğe açarken Düzce’de kapalı köy yolu kalmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL