Düzce

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden Sosyal Medya Çekilişi İle Sinema Bileti Kazanan Şanslı Gençler

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezleri ve GSB Düzce Yurtları’nın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan hediye çekilişi sonuçlandı. Çekiliş sonucunda Berat Eskici, Sibel Töngel, Ayşenur Alpaslan, Özlem Bilal..

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden Sosyal Medya Çekilişi İle Sinema Bileti Kazanan Şanslı Gençler

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezleri ve GSB Düzce Yurtları’nın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan hediye çekilişi sonuçlandı. Çekiliş sonucunda Berat Eskici, Sibel Töngel, Ayşenur Alpaslan, Özlem Bilal ve Şeyma Kuru 2 kişilik sinema bileti kazandı. Kazananlar, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından İl Müdürlüğü’nde ağırlanarak hediyelerini takdim etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen hediye çekilişi, sosyal medya üzerinden gerçekleştirildi. Gençlik Merkezleri ve GSB Düzce Yurtları’nın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan çekilişe katılan vatandaşlar arasından yapılan kura sonucunda beş şanslı kişi 2 kişilik sinema bileti kazandı.

Kazananlar arasında Berat Eskici, Sibel Töngel, Ayşenur Alpaslan, Özlem Bilal ve Şeyma Kuru yer aldı. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, kazananları İl Müdürlüğü’nde ağırlayarak ödüllerini takdim etti. Kazananlar, sinema bileti ödüllerini memnuniyetle karşıladı.

Hediye çekilişi sonucunda memnuniyetle ödüllerini alan gençler, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği etkinliklerin ve sosyal medya kampanyalarının gençler arasında büyük ilgi görmesi ve katılımın yüksek olması sayesinde bu gibi organizasyonların devam edeceğini belirtti. İl Müdürlüğü yetkilileri ise, gençlerin katılımının bu tür etkinliklerin düzenlenmesi için motivasyon sağladığını ve çeşitli etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL