Düzce

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GSB Yurt Personeline Yangın ve Tahliye Eğitimi Verildi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından GSB yurt personeline yangın, tahliye ve söndürme eğitimleri verildi. Eğitimler kapsamında, Raziye Begüm Sultan Yurdu, Necla Pekolcay Yurdu, Konuralp Yurdu ve Mahpeyker Yurt..

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GSB Yurt Personeline Yangın ve Tahliye Eğitimi Verildi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından GSB yurt personeline yangın, tahliye ve söndürme eğitimleri verildi. Eğitimler kapsamında, Raziye Begüm Sultan Yurdu, Necla Pekolcay Yurdu, Konuralp Yurdu ve Mahpeyker Yurt çalışanlarına yangın durumunda yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgiler verildi.
Eğitim programı, yurtlarda yaşanabilecek yangın durumlarına karşı personelin hazırlıklı olmasını hedefliyor. Bu kapsamda, yangın anında alınması gereken önlemler, tahliye prosedürleri ve yangın söndürme teknikleri konusunda personel bilgilendirildi.
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı yurtlarda görev yapan personelin katıldığı eğitimlerde, yangın anında uyulması gereken kurallar ve afet durumlarında alınacak önlemler için detaylı senaryolar üzerinde çalışıldı.
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitimler, personelin güvenliğini ve yurtlarda yaşanabilecek acil durumlara karşı hazırlıklı olmalarını sağlamayı amaçlıyor. Bu tür eğitimlerin düzenli periyotlarla tekrarlanarak personelin bilinçlenmesi ve iş güvenliği standartlarının yükseltilmesi hedefleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL