Düzce

Düzce Belediyesi’nde en düşük maaş 25 bin 500 liraya yükseltildi, işçileri sevince boğan zam haberi!

Düzce Belediyesi’nde İşçilere Yüzde 71 Zam Yapıldı, En Düşük Maaş 25 Bin 500 Lira Oldu Düzce Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi çerçevesinde yapılan zam nedeniyle en düşük maaş 25 bin 500..

Düzce Belediyesi’nde en düşük maaş 25 bin 500 liraya yükseltildi, işçileri sevince boğan zam haberi!

Düzce Belediyesi’nde İşçilere Yüzde 71 Zam Yapıldı, En Düşük Maaş 25 Bin 500 Lira Oldu

Düzce Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi çerçevesinde yapılan zam nedeniyle en düşük maaş 25 bin 500 liraya yükseltildi. Belediye Başkanı Faruk Özlü, işçilerle bir araya gelerek bu konuda bilgilendirme yaptı.

Belediye işçileriyle gerçekleştirilen bir etkinlikte konuşan Başkan Özlü, işçilerin önemine vurgu yaparak, “Sizler olmazsanız biz hiçbir iş yapamayız. Belediye olmazsa sizler çalışamazsınız. Dolayısı ile biz birbirimizi tamamlıyoruz. Ayrı değiliz, aynı yerdeyiz” dedi. Özlü, bu zam hakkında, “Ücretlerinize yüzde 71 zam yapıyoruz. Hayırlı olsun. Yüzde 71 zamlı ücretlerinizi alacaksınız” açıklamasında bulundu.

Zam haberinin ardından işçiler, davul ve zurnalar eşliğinde yeni zammı kutladılar. Bu zam, Düzce Belediyesi çalışanları arasında memnuniyetle karşılandı. Yapılan zam, belediye çalışanlarının maddi durumlarını olumlu bir şekilde etkileyecek.

Düzce Belediyesi, yapılan zam ile birlikte çalışanlarının motivasyonunu yükseltmeyi hedefliyor. Bu zam sayesinde çalışanların sosyal ve ekonomik durumlarının iyileşeceği ve daha iyi koşullarda çalışacakları bekleniyor. Zam, belediye personelleri arasında da olumlu yankı buldu. Bu gelişme, Düzce Belediyesi çalışanları için sevindirici bir gelişme oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL