Düzce

Düzce Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısında 20 Gündem Maddesi Karara Bağlandı!

Düzce Belediyesi Şubat ayı meclis ikinci toplantısında 20 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandı. Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, daha önce komisyonlara havale edilen maddelerin karara bağlanmasıyla ilgili görüşmeler..

Düzce Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısında 20 Gündem Maddesi Karara Bağlandı!

Düzce Belediyesi Şubat ayı meclis ikinci toplantısında 20 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandı. Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, daha önce komisyonlara havale edilen maddelerin karara bağlanmasıyla ilgili görüşmeler yapıldı. Toplantıda, kamu ve özel bankalardan kredi kullanılması talebi oy çokluğu ile meclisten geçerken, elektronik haberleşme alt yapısı ve geçiş hakkı ücretleri, fen işleri müdürlüğüne ait vergi, harç ve ücret tarifesine ilavelere dair maddeler oy birliği ile kabul edildi.

Ayrıca, Konuralp 440. Bulvarının isminin Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu Bulvarı olarak değiştirilmesi talebi de oy çokluğu ile kabul edildi. Bu talep Hukuk ve İmar Komisyonuna havale edilmişti ve toplantıda komisyon tarafından yapılan görüşmeler sonucunda karara bağlanmıştır.

Düzce Belediyesi Şubat ayı meclis ikinci toplantısında bir önceki toplantının tutanak özeti oybirliği ile kabul edildi. Sonrasında ise komisyonlara havale edilen gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Toplantıda, Hukuk ve İmar Komisyonuna havale edilen diğer gündem maddeleri de görüşülerek karara bağlandı. Bu kapsamda, toplantıda toplamda 20 gündem maddesi karara bağlanmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL