Düzce

Düzce Belediyesi Halk Ekmek Büfelerine Yeni Noktalar Eklendi

Düzce Belediyesi, Halk Ekmek büfelerine 2 yeni nokta daha ekledi. Bahçeşehir 3. ve 4. bölgeyi birbirine bağlayan kavşakta ve Beyciler Belediye Hizmet binası yanında konuşlandırılan yeni büfelerde kısa süre içinde..

Düzce Belediyesi Halk Ekmek Büfelerine Yeni Noktalar Eklendi

Düzce Belediyesi, Halk Ekmek büfelerine 2 yeni nokta daha ekledi. Bahçeşehir 3. ve 4. bölgeyi birbirine bağlayan kavşakta ve Beyciler Belediye Hizmet binası yanında konuşlandırılan yeni büfelerde kısa süre içinde ekmek satışı başlayacak. Bu gelişme, Düzce Belediyesi’nin sosyal belediyecilik hizmetlerini geniş alanlara ulaştırmaya yönelik çabalarının bir sonucu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Halk Ekmek satışı için 10 farklı yeni yerin belirlendiğini açıkladı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışma sonucunda yeni büfeler belirlenerek kuruldu. Yerel kaynaklarla inşa edilen büfelerden biri Bahçeşehir Çamlıevler Mahallesi 3. ve 4. bölgeleri birbirine bağlayan kavşağa yerleştirilirken diğeri Beyciler Mavi Hilal Evleri yanında bulunan belediye hizmet binasının yanına konuldu.

Yerleştirme işlemleri tamamlanan yeni büfelerde bugünden itibaren ekmek satışı başladı. Büfeler her gün sabah saat 07:30 – 10:30 ve öğleden sonra saat 16:00 – 19:00 arasında 6 TL’den ekmek satışı yapacak.

Daha önce Camikebir 23 Nisan Parkı önü, Hamidiye Mahallesi üst geçidi, Bahçeşehir Telekom Yanı, Konuralp Şehit Murat Demir Mahallesi, Kiremitocağı Opet karşısında olmak üzere 5 farklı noktada hizmet veren Halk Ekmek büfelerine eklenen bu yeni noktalar, Düzce Belediyesi’nin toplumun farklı kesimlerine daha etkin ulaşma çabalarının bir parçası.

Bu gelişme ile Düzce Belediyesi, halkın temel ihtiyaçlarını karşılamak ve sosyal belediyecilik hizmetlerini daha geniş alanlara yaymak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Yeni eklenen ekmek büfeleri, Düzce halkının günlük hayatlarını kolaylaştırmak ve ekonomik erişim sağlamak adına önemli bir adımı temsil ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL