Düzce

Düzce Belediyesi EMITT Fuarında Dikkat Çeken Standıyla Tüm Dünyaya Sesleniyor!

Düzce Belediyesi, EMITT fuarında Düzce’nin güzelliklerini tanıtıyor 27’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılan Düzce Belediyesi, şehrin tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini tanıtmak için büyük çaba harcıyor…

Düzce Belediyesi EMITT Fuarında Dikkat Çeken Standıyla Tüm Dünyaya Sesleniyor!

Düzce Belediyesi, EMITT fuarında Düzce’nin güzelliklerini tanıtıyor
27’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılan Düzce Belediyesi, şehrin tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini tanıtmak için büyük çaba harcıyor. Fuar, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor ve 95 ülkeden 595’den fazla katılımcı yer alıyor. Düzce Belediyesi, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Düzce Üniversitesi, Düzce İl Özel İdaresi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği yaparak güçlü bir katılım gerçekleştiriyor.

Düzce standı, “Sen de Düzce’ye gel” sloganı ile ziyaretçilere yöresel güzellikleri tanıtıyor
Düzce’nin Konuralp’te bulunan Prusiad Ad Hypium antik kenti, Akçakoca, Fakıllı Mağarası, Sarıkaya Mağarası, Samandere Şelalesi, Aydınpınar Şelalesi, Güzeldere Şelalasi, Balıklı Yaylası, Efteni Gölü, Rafting parkuru, Topuk Yaylası ve Korugöl Tabiat Parkı gibi tarihi ve doğal güzellikleri, 7561 numaralı Düzce standında ziyaretçilere tanıtılıyor. Ayrıca standda, Düzce Beltur bünyesinde satışa sunulan yöresel ürünler de ziyaretçilere ikram ediliyor.

Fuar 6 Şubat’ta başladı ve 3 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak
EMITT fuarı, 6 Şubat’ta kapılarını açtı ve 3 gün boyunca ziyaretçilere hizmet vermeye devam edecek. Düzce Belediyesi, bu süre zarfında şehrin turizm potansiyelini en iyi şekilde tanıtarak, önemli bir fırsatı değerlendirmeyi hedefliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL