Düzce

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Kayıtlarına Başladı!

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı ikinci dönem kayıtlarını almaya başladı. Yeni dönemde 12 Şubat 2024 Pazartesi günü itibariyle derslerin başlayacağı ve 7-13 ve 5-6 yaş gruplarına yönelik..

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Kayıtlarına Başladı!

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı ikinci dönem kayıtlarını almaya başladı. Yeni dönemde 12 Şubat 2024 Pazartesi günü itibariyle derslerin başlayacağı ve 7-13 ve 5-6 yaş gruplarına yönelik 36 branşta kursların verileceği belirtildi. Ayrıca Cumartesi günleri içinde etkinlik atölyeleri oluşturuldu.

Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü çatısı altında faaliyet gösteren Çocuk Üniversitesi, ikinci dönem kayıtları almaya başladı. 12 Şubat 2024 tarihinde başlayacak yeni döneminde öğrencileriyle buluşmayı bekliyor. Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Çocuk Üniversitesi, ikinci dönemin dolu dolu geçmesi için tüm hazırlıklarını tamamlayarak başvuruları almaya başladı.

7-13 ve 5-6 yaş aralığında çocukların kabul edileceği eğitimler, öğrencilerin ilgi ve becerilerine yönelik olarak 36 farklı kategoride oluşturuldu. 7-13 yaş grubuna yönelik dersler arasında; İngilizce, Fransızca, mutfak atölyesi, butik çikolata ve pastacılık akademisi, görsel sanatlar, origami, hazır nesneler ve heykel, mikroformlar ile sanat, etkili okuma ve düşünme becerisi, ritim, klarnet, piyano, gitar, keman, ukulele, modern dans, halk oyunları, fiziksel gelişim, hareket eğitimi, masa tenisi, diksiyon eğitimi, eğitici drama, dini değerler eğitimi, matematik, tasarım atölyesi, karikatür atölyesi, oyun tasarımı ve zeka oyunları atölyeleri bulunurken, 5-6 yaş aralığı için minik şefler mutfağı, görsel sanatlar, değerler eğitimi, jimnastik, bale ve ritim, diksiyon eğitimi ve dramadan oluşan etkinlik atölyelerine yönelik farklı seçenekler bulunuyor.

Cumartesi günleri de farklı atölye seçenekleri ile öğrencilerle buluşacak olan Çocuk Üniversitesi, görsel sanatlar, değerler eğitimi, fiziksel gelişim, zeka oyunları, İngilizce, mutfak ve bale eğitimleri gerçekleştirecek. Kayıtlar devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL