Düzce

Düzce Belediye Meclisi 2024 Yılı Şubat Ayı Oturumunda 20 Gündem Maddesi Oy Birliğiyle Komisyonlara Havale Edildi

Düzce Belediye Meclisi 2024 yılı Şubat ayı birinci oturumunda 20 gündem maddesini Meclis Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında görüşerek oy birliği ile komisyonlara havale etti. Toplantı, bir önceki toplantının tutanak..

Düzce Belediye Meclisi 2024 Yılı Şubat Ayı Oturumunda 20 Gündem Maddesi Oy Birliğiyle Komisyonlara Havale Edildi

Düzce Belediye Meclisi 2024 yılı Şubat ayı birinci oturumunda 20 gündem maddesini Meclis Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında görüşerek oy birliği ile komisyonlara havale etti.

Toplantı, bir önceki toplantının tutanak özetinin oy birliği ile kabul edilmesiyle başladı. Elektronik haberleşme alt yapısı ve geçiş hakkı ücretleri, fen işleri müdürlüğüne ait vergi, harç ve ücret tarifeleri, kamu ve özel bankalardan kredi talebi gibi konular plan ve bütçe komisyonuna havale edildi. Pazaryeri tespiti, Düzce Belediyesi gündüz bakımevi görev yetki ve sorumluluk, çalışma usul ve esasları yönetmeliği, Beçi sapak taksi durağında ticari taksi çalışma hakkı işi konuları ise oy birliği ile Hukuk komisyonuna havale edildi. İmarla ilgili gündem maddeleri görüşülüp İmar Komisyonuna havale edildikten sonra toplantı sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL