Düzce

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Dr. Faruk Özlü, ilin tamamını kapsayacak Cumhuriyetimizin 100. yılına atfen 100 proje açıklayacaklarını duyurdu. Ziyaretlerde projelerinden ve gelecek 5 yıllık dönemde yapacaklarını anlatan Özlü, seçim çalışmalarını başlattıklarını belirtti. Gelecek 5 yıllık dönem için Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 proje açıklayacaklarını ifade eden Özlü, planlarının entegre bir şehir için olduğunu vurguladı. Özlü ayrıca, seçim sürecinde tüm adayların ve partililerin savaş halinde olmadığını, şehrin geleceği için birlik olunması gerektiğini söyledi. Belediyeciliğin siyasi bir konu değil, teknik bir konu olduğunu belirten Özlü, şehir için yapılacak her şeyi kendilerinin yapacaklarını dile getirdi. Ayrıca, doğal felaket ve salgın gibi olayların çalışmalarını etkilediğini ancak bir sonraki dönemde daha hızlı çalışacaklarını belirtti.

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Dr. Faruk Özlü, 100. yıl dönümüne atfen 100 proje açıklayacaklarını duyurdu. Özlü, partililerle birlikte basın kuruluşlarını ziyaret ederek gelecek 5..

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Dr. Faruk Özlü, ilin tamamını kapsayacak Cumhuriyetimizin 100. yılına atfen 100 proje açıklayacaklarını duyurdu. Ziyaretlerde projelerinden ve gelecek 5 yıllık dönemde yapacaklarını anlatan Özlü, seçim çalışmalarını başlattıklarını belirtti. Gelecek 5 yıllık dönem için Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 proje açıklayacaklarını ifade eden Özlü, planlarının entegre bir şehir için olduğunu vurguladı.
Özlü ayrıca, seçim sürecinde tüm adayların ve partililerin savaş halinde olmadığını, şehrin geleceği için birlik olunması gerektiğini söyledi. Belediyeciliğin siyasi bir konu değil, teknik bir konu olduğunu belirten Özlü, şehir için yapılacak her şeyi kendilerinin yapacaklarını dile getirdi. Ayrıca, doğal felaket ve salgın gibi olayların çalışmalarını etkilediğini ancak bir sonraki dönemde daha hızlı çalışacaklarını belirtti.

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Dr. Faruk Özlü, 100. yıl dönümüne atfen 100 proje açıklayacaklarını duyurdu. Özlü, partililerle birlikte basın kuruluşlarını ziyaret ederek gelecek 5 yıllık dönemde yapacakları hakkında bilgiler verdi. Özlü, Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 proje açıklayacaklarını dile getirerek, “Bu projelerden bir kısmı daha önce başlatılanların devamı gibi olacak. Asar Deresi’nin 1. etabı ile birlikte 2. ve 3. etabını açıklayacağız. Yine bu projelerden birisi Mobilya Kent Projesi olacak. Düzce’yi mobilya şehri yapacak bir projedir” dedi. Özlü, Düzce’yi ilçeleri ile birlikte yatırım konusunda entegre bir şehir olarak planladıklarını ve her bir ilçenin bir alanda öne çıkacak bir plan dahilinde olduklarını belirtti. Belediyenin görev alanı dışında da hizmetler yaptıklarını belirten Özlü, seçim sürecinde tüm Düzcelilerle bir araya gelmek istediklerini ve hangi görüşten olursa olsun Düzcelilerle bir araya gelmek istediklerini ifade etti. Özlü, “Seçim süreci savaş değil, tüm adayların bir arada olması ve birbirileriyle temas halinde olması önemli. Belediyecilik teknik konulardan oluşuyor. Ben bir kitap yazdım. Belediyeciliğin esasları diye. 10 temel esas tespit ettim. Hiçbiri siyasi değil, hepsi teknik” şeklinde konuştu. Faruk Özlü, Düzce’de tarım konusuna önem verdiklerine belirterek, “Gölyaka’da çok güzel tarım arazileri var. Bunları koruyacağız. Konuralp’te pirinç tarlaları var. Hayır kaldırıyoruz. Pirinç tarlası olarak kullanılacak” dedi. Ayrıca, Düzce’de yeni mahalle olan köylerin yapısını bozmayacaklarını ve meydana gelen doğal felaket ve salgın çalışmalarının bitmesini engellediğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL