Düzce

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü: Önümüzde ki 5 yıl Düzce’nin Sıçrama Yılı Olacak!

DÜZCE(İHA) – Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin önümüzdeki 5 yılının sıçrama yılı olacağını belirterek, seçim kampanyalarına başladıklarını ve halkın desteğini istediklerini dile getirdi. Belediye Başkanı Faruk Özlü, basın..

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü: Önümüzde ki 5 yıl Düzce’nin Sıçrama Yılı Olacak!

DÜZCE(İHA) – Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin önümüzdeki 5 yılının sıçrama yılı olacağını belirterek, seçim kampanyalarına başladıklarını ve halkın desteğini istediklerini dile getirdi.
Belediye Başkanı Faruk Özlü, basın kuruluşlarını ziyaret ederek seçim kampanyasına başladı. Düzce TV’yi ziyaret eden Başkan Özlü, burada yaptığı konuşmada AK Parti’nin 26 il belediye başkanı adayı arasında yer aldıklarını ve seçim çalışmalarına hız verdiklerini söyledi. Özlü, 31 Mart tarihine kadar sürecek olan kampanya sürecinde tüm planlarını yaptıklarını ve tüm STK’ları, basın kuruluşlarını ve insanları ziyaret ederek destek isteyeceklerini belirtti.
Özlü, “Düzce’nin kronikleşmiş bütün sorunlarına çözüm bulmak amacıyla hızla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yaklaşık 5 yıldır görevdeyiz ve bundan sonraki 5 yılın Düzce’nin sıçrama yılı, hamle yılı olacağını düşünüyoruz” dedi. Ayrıca, diğer partilerin adayları ile tatlı bir rekabet ortamında seçim kampanyasını yürüteceklerini ve üsluplarına dikkat edeceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL