Düzce

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Merkeze Yeni Bir Açık Hava Alışveriş Merkezi Kazandıracak!

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehrin merkezine yeni bir çarşı projesi hayata geçireceklerini duyurdu. Özlü, Kızılay Meydanı’nda esnafları ziyaret ederek, buraya özel bir proje yapacaklarını ve Düzce’nin ikinci bir..

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Merkeze Yeni Bir Açık Hava Alışveriş Merkezi Kazandıracak!

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehrin merkezine yeni bir çarşı projesi hayata geçireceklerini duyurdu. Özlü, Kızılay Meydanı’nda esnafları ziyaret ederek, buraya özel bir proje yapacaklarını ve Düzce’nin ikinci bir açık hava alışveriş merkezine sahip olacağını belirtti. Proje kapsamında esnafların talepleri de dikkate alınacak ve meydana gece de ışıklandırma yapılacak.

Kızılay Meydanı’nın Asar Deresi projesiyle uyumlu bir görünüme kavuşacağını ifade eden Özlü, esnafların taleplerini göz önünde bulunduracaklarını ve güzel bir proje hayata geçireceklerini söyledi. Ayrıca, meydana yapılan araç girişinin belirli saatler arasında yasaklanması ve altyapı sorunlarının çözülmesi için çalışmalara hemen başlanacağını açıkladı.

Başkan Özlü’nün “anında çözüm” odaklı yaklaşımı takdir toplarken, İstanbul Caddesi’nde uygulanan kent estetiği projesi de memnuniyetle karşılandı. Özellikle aydınlatma konusunda ve araç trafiğiyle ilgili alınan kararlar, esnaflar tarafından olumlu karşılandı. Düzce’nin merkezine kazandırılacak yeni çarşı projesiyle ilgili detaylar ilerleyen günlerde paylaşılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL