Düzce

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kadın Emeği Merkezi’nde Üreticileri Ziyaret Etti

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kadın Emeği Merkezi’ni ziyaret etti. Merkez, üretici kadınları tek çatı altında toplayarak iş piyasasına katılmalarına ve büyümelerine imkan sağlıyor. Başkan Özlü, merkezde faaliyet gösteren..

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kadın Emeği Merkezi’nde Üreticileri Ziyaret Etti

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kadın Emeği Merkezi’ni ziyaret etti. Merkez, üretici kadınları tek çatı altında toplayarak iş piyasasına katılmalarına ve büyümelerine imkan sağlıyor. Başkan Özlü, merkezde faaliyet gösteren kadınların çalışmalarını inceleyerek takdirlerini iletti. Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan merkez, birçok kadın kooperatifleri, dernekleri ve işletmeleri için büyüme merkezi konumunda.

Başkan Özlü, merkezde faaliyet gösteren kadınları tebrik etti. Kadınların ortaya çıkardıkları ürünlerin hem ekonomiye hem de aile bütçelerine katkıda bulunduğunu belirtti. Merkezin önünde kurulan sosyete ve kumaş pazarını da gezen Özlü’ye esnaflar teşekkürlerini iletti. Kadın emeği merkezinde faaliyet gösteren esnaflar, hem de kumaş pazarında tezgah açan esnaflar memnun olduklarını söylediler.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kadın Emeği Merkezi’ni ziyaret ederek, üretici kadınları tek çatı altında toplayarak iş piyasasına katılmalarına ve büyümelerine imkan sağlayan merkezin faaliyetlerini inceledi. Özlü, merkezde faaliyet gösteren kadınları tebrik ederek, kadınların ekonomiye ve aile bütçelerine katkıda bulunduklarını belirtti. Ayrıca, merkezin önünde kurulan sosyete ve kumaş pazarını da ziyaret eden Özlü’ye esnaflar teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL