Düzce

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İş İnsanları İle Buluştu: Belediye Çalışmalarına Destek Verenlere Teşekkür

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ilde faaliyetlerini sürdüren iş insanları ile bir araya geldi ve belediye çalışmalarına destek veren farklı sektörlerden temsilcilere teşekkür plaketi verdi. Özlü, kurum çalışmalarına destek..

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İş İnsanları İle Buluştu: Belediye Çalışmalarına Destek Verenlere Teşekkür

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ilde faaliyetlerini sürdüren iş insanları ile bir araya geldi ve belediye çalışmalarına destek veren farklı sektörlerden temsilcilere teşekkür plaketi verdi. Özlü, kurum çalışmalarına destek veren her kesimden temsilciye teşekkür daveti vermeye devam ediyor. Buluşmada gün boyu yapılan projeler ve çevre düzenlemeleri hakkında bilgi verdi ve iş insanlarından gelecekte de iş birliğine devam etmeyi umduğunu belirtti. Ayrıca, şehirdeki sosyal hizmet kapasitesinden de bahsederek, her gün Düzce’de 270 haneye günde iki kez sıcak yemek gönderdiklerini ve 130 haneye evde bakım hizmeti verdiklerini açıkladı.

Özlü toplantıda, belediye çalışmaları hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Ayrıca, şehirdeki sosyal doku analizini yaparak ihtiyaç sahibi olanlara yardım ulaştırdıklarını, özellikle hastane ziyaretleri sırasında ihtiyaç sahiplerine yardım ettiklerini ifade etti. Ayrıca, şehrin ekonomisinin iş insanları sayesinde döndüğünü ve herkesin katkısının değerli olduğunu ifade etti.

Özlü, şehrin her alanda gelişmesi için belediye başkanının vizyonunun şehre yansıdığını ve yapılan her yatırımın doğrudan belediye ile bağlantılı olduğunu vurguladı. Özellikle sağlık ve eğitim yatırımlarının önemine dikkat çekti ve bu konular üzerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ayrıca, Düzce’de yeşil alanların artırılmasına yönelik projeler hakkında da bilgi verdi.

Özlü, şehre kalıcı eserler bırakmak ve kronik sorunları çözmek için çalıştığını belirterek, devam eden projeler hakkında da bilgiler paylaştı. Toplantı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün iş adamlarına kurumlar arası işbirliği çalışmalarına gösterdikleri ilgi dolayısıyla teşekkür plaketlerini takdim etmesi ile sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL