Düzce

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü: Bahçeşehir’e Büyük Önem Veriyoruz

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bahçeşehir bölgesinin hak ettiği değeri alması için çalışmalar yaptıklarını belirtti. Özlü, bölgeye yapılan hizmetlerin insanları mutlu edeceğini ve belediye hizmetlerinin eşit şekilde her bölgeye..

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü: Bahçeşehir’e Büyük Önem Veriyoruz

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bahçeşehir bölgesinin hak ettiği değeri alması için çalışmalar yaptıklarını belirtti. Özlü, bölgeye yapılan hizmetlerin insanları mutlu edeceğini ve belediye hizmetlerinin eşit şekilde her bölgeye ulaştırılmasına özen gösterdiklerini söyledi. Bahçeşehir’in Düzce’nin en güzel bölgesi olduğunu belirten Özlü, bölgede gerçekleştirdikleri sosyal, kültürel ve sportif çalışmaları anlattı.

Özlü, 2019 yılı yerel seçimleri öncesi bölgeye yaptığı ziyarette birçok talebin kendisine iletildiğini ifade ederek, Bahçeşehir’e yapılan hizmetleri anlattı.

Özlü, Bahçeşehir’de yapılan çalışmalar arasında güreş sahasının kaldırılarak etkinlik alanına dönüştürülmesini ve açık hava sineması gibi etkinliklerin gerçekleştirilmesini vurguladı. Ayrıca, yeşil vadi bölgesinde sosyal faaliyetlerin artacağını ve Düzce Belediyesi kreşi ile Bahçeşehir Site Yönetim Şirketi kurulduğunu belirtti.

Özlü, Bahçeşehir’in henüz hak ettiği değeri bulamadığını ve bu nedenle çalışmalarının devam edeceğini ifade etti. Bahçeşehir’in Düzce’nin en nezih bölgesi olduğunu ve buna uygun hizmetlerin bölgeye getirileceğini söyledi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bölgenin hak ettiği değeri bulabilmesi için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL