Düzce

DÜZCE Basketbol U16 Erkekler Yerel Ligi Şampiyonu: Düzce Basket Gençlik ve Spor Kulübü

DÜZCE U16 ERKEKLER BASKETBOL YEREL LİGİ ŞAMPİYONU BELLİ OLDU Düzce’de 20-22 Ocak 2024 tarihleri arasında Bahçeşehir Spor Salonu’nda düzenlenen U16 Erkekler Basketbol Yerel Ligi müsabakalarına 4 takım ve 50 sporcu..

DÜZCE Basketbol U16 Erkekler Yerel Ligi Şampiyonu: Düzce Basket Gençlik ve Spor Kulübü

DÜZCE U16 ERKEKLER BASKETBOL YEREL LİGİ ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

Düzce’de 20-22 Ocak 2024 tarihleri arasında Bahçeşehir Spor Salonu’nda düzenlenen U16 Erkekler Basketbol Yerel Ligi müsabakalarına 4 takım ve 50 sporcu katıldı.

Müsabakalarda Düzce Basket Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Düzce Akademi Spor Kulübü A ikinci, 1907 Spor Kulübü üçüncü ve Düzce Akademi Spor Kulübü B takımı dördüncü oldu. Dereceye giren takımlara ödüllerini Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Altuğ Kuru verdi.

Düzce Basket Gençlik ve Spor Kulübü’nün şampiyonluğu, taraftarlar arasında sevinçle karşılandı. Takımın başarılarına sevinen taraftarlar, sporcuları tebrik etmek için salonda toplandı.

Müsabakalara katılan tüm takımların gösterdiği performans ise sporseverlerin takdirini kazandı. Taraflı tarafsız herkesin keyifle izlediği karşılaşmalar, genç sporcuların yeteneklerini ortaya koyması açısından da önemli bir fırsat oldu.

Şampiyonluk kupasını kaldıran Düzce Basket Gençlik ve Spor Kulübü, bir sonraki müsabakalarda da başarılı olmak için çalışmalarını sürdüreceğini açıkladı. Kulüp yetkilileri, genç sporcuların yeteneklerini geliştirmek ve onlara destek olmak adına ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL