Düzce

Düzce Atletik, Gallardo’ya Yenilerek 3. Sırayı Kaptırdı!

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nin 10. haftasında Düzce Atletik, evinde Gallardo’yu konuk etti. Maç sonucunda Gallardo, 84-64’lük skorla galip geldi. Bu sonuçla birlikte Düzce Atletik, ligi 3. sırada tamamlayarak Play-offlara gitmeye..

Düzce Atletik, Gallardo’ya Yenilerek 3. Sırayı Kaptırdı!

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nin 10. haftasında Düzce Atletik, evinde Gallardo’yu konuk etti. Maç sonucunda Gallardo, 84-64’lük skorla galip geldi. Bu sonuçla birlikte Düzce Atletik, ligi 3. sırada tamamlayarak Play-offlara gitmeye hak kazandı. Maçın hakemleri Recep Gürkan Özkan, Oğuzhan Güzel ve Arman Atlı idi.
Düzce Atletik takımının kadrosunda; Hamide Nur Gürbüz, Melike Nur Gürbüz, Rümeysa Gülbahar, İclal Hançer, Aylin Karagöz, Nisanur Al, Gamze Namlıtürk, Esma Çengel, Azra Hatice Kaplan, Sude Zengin, Fatma Bengisu Ağın ve İrem Nur Özdamar bulunuyordu. Gallardo SK ise Cansu Aslan Cankurt, Dide Müge Yazıcı, Ecrin Köse, Gizem Kaymaz, Gözde Bostan, Melda Keskintimur, Melike Gültekin, Nazlı Çalışkan, Neslihan Aydın, Semanur Ersoy, Sena Aydemir, Sude Gündüz ve Tuğçe Alan ile sahaya çıktı.
Maçın ilk periyodu 25-19 Gallardo’nun üstünlüğü ile sona erdi. İlk yarı sonucu ise 54-36 Gallardo’nun lehineydi. Üçüncü periyot ise 69-53 Gallardo’nun üstünlüğü ile geçildi. Gallardo, maçtan 84-64 galip ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı. Düzce Atletik ise ligi 3. sırada tamamlayarak Play-offlara gitmeye hak kazandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL