Dünya

Düsseldorf’ta Hatalı Park Eden Bursa Plakalı Tofaş Otomobil Tramvay Seferlerini Duraklattı

Almanya’nın Düsseldorf şehrinde, Türklerin yoğun olarak yaşadığı Worringer sokağındaki tramvay yoluna hatalı park eden Bursa plakalı Tofaş otomobil, 704 numaralı tramvayın seferlerinin durmasına neden oldu. Bu durum, tramvay seferlerinin aksamış..

Düsseldorf’ta Hatalı Park Eden Bursa Plakalı Tofaş Otomobil Tramvay Seferlerini Duraklattı

Almanya’nın Düsseldorf şehrinde, Türklerin yoğun olarak yaşadığı Worringer sokağındaki tramvay yoluna hatalı park eden Bursa plakalı Tofaş otomobil, 704 numaralı tramvayın seferlerinin durmasına neden oldu. Bu durum, tramvay seferlerinin aksamış ve trafikte de kısa süreli bir aksama yaşanmıştır. Araç, tramvay yolunu kapattığı için tramvayın geçmesine engel olmuştur.

Almanya’nın Düsseldorf şehrinde, Türklerin yoğun olarak yaşadığı Worringer sokağında, Bursa plakalı Tofaş marka otomobilin hatalı şekilde tramvay yoluna parketmesi sonucunda, 704 numaralı tramvayın seferlerinin durmasıyla bir kriz yaşanmıştır. Bu durum, tramvay seferlerinin aksamış ve trafikte de kısa süreli bir aksama yaşanmıştır. Araç, tramvay yolunu kapattığı için tramvayın geçmesine engel olmuştur.

Düsseldorf’ta tramvay yoluna hatalı park edilen Bursa plakalı Tofaş otomobilin seferlerin durmasına neden olması, Türklerin yoğun olarak yaşadığı Worringer sokağında gerçekleşmiştir. 704 numaralı tramvayın seferlerinin aksaması, trafikte kısa süreli bir aksamaya neden olmuştur. Haberin kaynağı İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından yapılan bildirime göre, araç trafikte kısa süreli bir aksamaya neden olmuştur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL