Karabük

DEİK Türkiye-Karadağ İş Konseyi Yönetim Kurulu Üyeliğine Cengiz Ünal Yeniden Seçildi

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclis Başkanı ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal, DEİK Türkiye-Karadağ İş Konseyi yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçildi. DEİK üyelerinin..

DEİK Türkiye-Karadağ İş Konseyi Yönetim Kurulu Üyeliğine Cengiz Ünal Yeniden Seçildi

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclis Başkanı ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal, DEİK Türkiye-Karadağ İş Konseyi yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçildi. DEİK üyelerinin katıldığı Seçimli Genel Kurul, İş Konseylerinin yeni başkan ve yürütme kurullarının belirlendiği etkinlikte gerçekleştirildi.

Ünal Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda MÜSİAD Karabük Şube Başkanı olan Cengiz Ünal, Safranbolu TSO Meclis Başkanı olarak da görev yapıyor. Yapılan seçimler sonucunda Ünal, DEİK Türkiye – Karadağ İş Konseyi yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçildi.

Ünal, DEİK’te Karabük’ü temsil ederek Türkiye ve Karadağ arasındaki ticaretin geliştirilmesi için turizm, enerji ve tarım sektörlerinde iş birliği hedeflediklerini belirtti. Ayrıca Karadağ’daki Türk yatırımcıların sorunlarının belirlenmesi ve çözüm önerilerinin oluşturulması için bir plan yapıldığını dile getirdi. Ünal, bu çerçevede en kısa sürede problemlerin çözümü için gerekli çalışmaların yapacaklarını ifade etti.

DEİK Türkiye-Karadağ İş Konseyi yönetim kurulu üyeliğine tekrar seçilen Cengiz Ünal’ın, Karadağ’daki Türk yatırımcıların sorunlarının çözümü için yapılacak çalışmalarla ilgili planları yürürlüğe koymaya hazır olduğu belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL