Manşet Zonguldak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak Mitingi İçin Son Hazırlıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Şubat günü saat 14.00’te Zonguldak’ta miting gerçekleştirecek. Mitingin yapılacağı alan ve çevresi bayraklarla donatılırken, Fevkani Köprüsü’nün yıkımı sonrası devam eden yol yapım, çevre düzenlemesi ve..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak Mitingi İçin Son Hazırlıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Şubat günü saat 14.00’te Zonguldak’ta miting gerçekleştirecek. Mitingin yapılacağı alan ve çevresi bayraklarla donatılırken, Fevkani Köprüsü’nün yıkımı sonrası devam eden yol yapım, çevre düzenlemesi ve yol çizgisi çalışmaları da hızla devam ediyor. AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, tüm halkı mitinge davet etti ve mitingin rahat ve ferah bir ortamda gerçekleşeceğini belirtti.

Çağlayan ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingde belediye başkan adaylarını da açıklayacağını vurgulayarak tüm hemşehrileri miting alanına davet etti.

Miting öncesi Zonguldak’ta hummalı çalışmalar sürerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın halka hitap edeceği ve belediye başkan adaylarını açıklayacağı miting, büyük bir katılımla bekleniyor. AK Parti teşkilatı ise hazırlıkların son sürat devam ettiğini belirtirken, miting alanının geniş bir alanda olması nedeniyle giriş ve çıkışların geçmişteki mitinglere göre daha rahat ve ferah bir ortamda gerçekleşeceği ifade ediliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL