Düzce

Cumayeri Belediyesi ekipleri sahada

DÜZCE(İHA) – Yurdun büyük bir bölümünde fırtına, yağmur ve kar etkili oluyor. Cumayeri ilçesinde etkili olan yağış ve fırtına ile ilgili belediye ekipleri sahada çalışmalarını sürdürüyor. Kar, fırtına, yağmur yurdun büyük bir bölümünde etkili oluyor …

Cumayeri Belediyesi ekipleri sahada

DÜZCE(İHA) – Yurdun büyük bir bölümünde fırtına, yağmur ve kar etkili oluyor. Cumayeri ilçesinde etkili olan yağış ve fırtına ile ilgili belediye ekipleri sahada çalışmalarını sürdürüyor.

Kar, fırtına, yağmur yurdun büyük bir bölümünde etkili oluyor. Düzce ilinde de yağmur ve fırtına yüzünden ağaçlar devrildi. Cumayeri Belediyesi Başkanı Mustafa Koloğlu ve belediye ekipleri sahaya indi. Ekipler her gelen ihbarı değerlendirerek devrilen ağaçları keserek yoldan kaldırırken su debisi yükselen dere yatakları da sık sık kontrol ediyor.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “İlimiz genelinde şiddetli olan fırtına ve yağış sonrası sahadayız. Ekiplerimiz belediyemize gelen ihbara ve taleplere anında müdahale etmektedir. Vatandaşlarımızın tedbirli olmaları önem arz etmektedir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL