Düzce

Çalışanlara iş güvenliği eğitimi

Düzce Belediyesi, çalışanların iş geliştirme ve güvenlik konularında bilgilendirilmesi için hizmet içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Bahçeşehir A.Ş. personelini iş güvenliği konusunda bilgilendirildi. Düzce Belediyesi hizmet içi eğitim …

Çalışanlara iş güvenliği eğitimi

Düzce Belediyesi, çalışanların iş geliştirme ve güvenlik konularında bilgilendirilmesi için hizmet içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Bahçeşehir A.Ş. personelini iş güvenliği konusunda bilgilendirildi.

Düzce Belediyesi hizmet içi eğitim uygulamaları Bahçeşehir A.Ş. çalışanları için iş sağlığı ve güvenliği eğitimi düzenlendi. A sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Esra Zengin’in çalışanlara bilgiler aktardığı eğitim toplantısına Bahçeşehir A.Ş. yönetimi de katıldı. Esra Uzun’un hazırladığı eğitim programında çalışma mevzuatı hakkında bilgiler, çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, işyeri temizliği ve düzeni ile iş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar konularında ayrıntılı bilgiler verildi. Şirket çalışanlarının tam kadro katıldığı eğitimlerin sonunda ise değerlendirme yapılarak öğrenilen bilgilerin kalıcı olması sağlandı. Bahçeşehir yönetiminden yapılan açıklamada hizmet içi eğitimlere verilen öneme vurgu yapılarak düzenli aralıklarla personele yönelik bilgilendirme çalışmalarının süreceği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL