Güncel Manşet Zonguldak

Çağlayan’dan Yüz Yüze 100 Program teşekkürü!

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Cumhuriyetin 100. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde 29 Ekim – 05 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ‘Yüz Yüze 100 Program’ın tamamlanmasının ardından bir teşekkür mesajı..

Çağlayan’dan Yüz Yüze 100 Program teşekkürü!

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Cumhuriyetin 100. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde 29 Ekim – 05 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ‘Yüz Yüze 100 Program’ın tamamlanmasının ardından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Çağlayan, mesajında partinin milletvekilleri, belediye başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe ve belde başkanları, kadın ve gençlik kolları, il genel ve belediye meclis üyeleri, mahalle başkanlarına, köylerden mahallelere, beldelerden ilçelere kadar gece gündüz demeden vatandaşlarla iç içe olup, onların dertleriyle dertlenen ve çözüm arayışları içinde olan teşkilat üyelerine özel bir şükranlarını iletti.İl Başkanı Çağlayan, “Hep yeni hep ileri” sloganıyla ve “Durmak yok, her daim, her yerde yola devam” diyerek tüm teşkilatlarla halkın yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Çağlayan şöyle dedi:

“Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla, 29 Ekim – 05 Kasım tarihleri arasında tüm şehrimizde gerçekleştirdiğimiz #YüzYüze100Program kapsamında birlik ve beraberlik içinde milletimizle, hemşehrilerimizle köylerde mahallelerde beldelerde İlçelerde gece gündüz demeden hasbihal eden onların derdiyle dertlenen çözüm arayışları içerisinde olan her daim sahada olan Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl Yönetim Kurulumuza, İlçe ve  Belde Başkanlarımız ve Yönetimlerine, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimize, Mahalle Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Bundan sonra da “hep yeni hep ileri” sloganımızla ve Durmak yok, her daim, her yerde yola devam diyerek tüm teşkilatlarımızla halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL