Manşet Zonguldak

Buğurlar Köyü Muhtar Adayı Mustafa Kurt: Su ve Yol Sorunlarını Çözmek İstiyoruz

Buğurlar Köyü Muhtar Adayı Mustafa Kurt, seçilmesi halinde köylerinin en önemli sorunlarından olan su ve yol sorununu çözmeyi planladığını belirtti. Kurt, adaylığının mahallenin talebi üzerine olduğunu ifade ederek, yıllardır çözülemeyen..

Buğurlar Köyü Muhtar Adayı Mustafa Kurt: Su ve Yol Sorunlarını Çözmek İstiyoruz

Buğurlar Köyü Muhtar Adayı Mustafa Kurt, seçilmesi halinde köylerinin en önemli sorunlarından olan su ve yol sorununu çözmeyi planladığını belirtti. Kurt, adaylığının mahallenin talebi üzerine olduğunu ifade ederek, yıllardır çözülemeyen sorunları çözmek amacıyla aday olduğunu söyledi. Buğurlar Köyü’nün yıllardır çözülemeyen 7 kilometrelik yol sorununu çözmek, asfaltlama programına almak istediklerini belirtti. Ayrıca su sorununu tamamen ortadan kaldıracak su borusu ve depoların alınımı için şimdiden girişimlere başladıklarını söyledi.

Aday Kurt, gençlerden başlayarak mahallenin her kesimine yönelik çalışmalar yapacaklarını ve ilerleyen haftalarda bu müjdeleri açıklayacaklarını belirtti. Ayrıca tüm mahallenin sorunlarına hakim olduklarını ve gerekirse gecelerini gündüzlerine katacaklarını, ancak sorunları çözeceklerini ifade etti.

Mustafa Kurt, seçim çalışmalarında yoğun ilgi gördüklerini ve bu durumun sorumluluklarını daha iyi anladıklarını belirtti. Ayrıca köyün birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, “kutuplaşma ve şikayet etme” gibi davranışların sona ermesi gerektiğini ve birlikte daha güçlü olacaklarını vurguladı. Kurt, muhtar olmayı düşünmediğini ancak çevresinin kendisini ikna ederek bu yola baş koyduklarını ve alnlarının akıyla çıkacaklarını ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL