Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bozuk Olan Osb Yolu İçi̇n Tepki̇ Gösterdi̇ler

ZONGULDAK (İHA) – ALAPLI EREĞLİ OSB ARASINDAKİ KIYICAK YOLU KAÇAK ÇALIŞAN HAFRİYAT KAMYONLARI YOLLARI BOZDUĞU VE ÇAMURDAN GEÇİLMİYOR.

ZONGULDAK (İHA) - ALAPLI

Alaplı ile Kdz. Ereğli OSB arasındaki Kıyıcak yolunun bozuk olması ve çamurla kaplı olmasına sürücüler tepki göstererek yetkililerden yardım istedi.

Zongulak’ın Alaplı ile Ereğli OSB arasında ağır taşıtların geçtiği Kıyıcak yolu adeta köstebek yuvasına ile bataklığa dönmesinden dolayı araçlar ilerlemekte güçlük çekiyor. Yolu kullanan vatandaşlar, “Buradan Alaplı ile Ereğli OSB gitmek için çamurun içinden geçmeye çalışıyoruz. Araçlarımız çamura saplanıyor. Araçların altı vuruyor. Vatandaşlar çamur içinde yürüyemiyor. Ereğli Belediyesi buraya 3 ay önce asfaltlama çalışması yaptı. Ne yazık ki , bu yoldan ağır taşıtlar geçtiği için yolu bozdular. O zamandır bu yolda hiç denetim yapılmadığı için bu yol bu duruma geldi. yetkililer yolu asfaltlayarak çamur oluşumunu engellemeli” dedi. Vatandaşın çamur isyanı üzerine bu yolu kullanan diğer sürücüler yetkililerine çağrıda bulunarak Ereğli Belediyesini yolun düzeltilmesini istediler.