Gündem Kdz.Ereğli Manşet

Bozkurt, karayollarındaki eksikleri inceledi

  AK Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, Karayolları 15. Bölge Müdürü Alparslan Eşlik ve beraberindeki heyet ile Ereğli Devrek karayolunda ki çalışmalar ile Kepez yolunda kazaların önüne geçilmesi için..

Bozkurt, karayollarındaki eksikleri inceledi

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, Karayolları 15. Bölge Müdürü Alparslan Eşlik ve beraberindeki heyet ile Ereğli Devrek karayolunda ki çalışmalar ile Kepez yolunda kazaların önüne geçilmesi için alınacak tedbirleri görüştü.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, AK Parti Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Av. Muhammet Mücahit Andiç, Karayolları 15. Bölge Müdürü Alparslan Eşlik ve beraberindeki heyet ile birlikte Ereğli-Devrek Karayolu’nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bölge muhtarlarının taleplerini dinledi. Karayolları yetkililerinden Ereğli-Devrek arasında devam eden yol çalışmaları hakkında bilgiler alan Bozkurt, hiçbir aksaklığa meydan vermeden yol yapımının hızlı bir şekilde tamamlanmasını istedi. Bozkurt ve beraberindeki heyet daha sonra Soğanlıyörük Köyü Delihakkı mevkisinde incelemelerde bulunarak, sel ve su baskınlarından dolayı yaşanan mağduriyetlerin önüne geçilmesi için menfez yapımı başta olmak üzere alınması gereken diğer tedbirleri görüştü. Karayolları yetkilileri ile daha sonra Kepez yolunda da incelemelerde bulunan Millet vekili Av. Saffet Bozkurt, yol güzergahında sıkça yaşanan ölümlü, yaralamalı ve maddi hasarlı kazaların önüne geçilmesi ve yol güzergahında trafiğin sıkışmasını önleyecek çalışmaların ivedilikle planlanıp çözüme kavuşturulmasını istedi.

Milletvekili Bozkurt Kepez’in ardından Göktepe Mahallesi plajlar mevkisinde yaşanan heyelanlardan dolayı tehlike oluşan bölgede gerekli önlemlerin alınması için yapılacak çalışmaları değerlendirdi. Bozkurt son olarak karayolları yetkilileri ve ise AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Av. Altan Güngör ve beraberindekilerle Alaplı Sabırlı Kavşağı ve Alaplı-Yığılca yolunu inceleyerek, çalışmaların hızlandırılmasını istedi. Gerek ilçe başkanlığı ve gerekse milletvekili seçildikten sonra karayollarında devam eden çalışmaların hızlandırılması, mevcut yollarda alınması gereken tedbirler ve yapılması gereken çalışmaları yakından takip ettiğini belirten AK Parti Zonguldak Milletvekili Av. Saffet Bozkurt, bölge halkının daha konforlu ve güvenli yollara kavuşması için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL