Asayiş Manşet

Boşanma Aşamasındaki Eşine Defalarca Ateş Eden Adam Firar Etti

Düzce’den Kdz. Ereğli ilçesine gelen T.K., boşanma sürecinde olduğu eşi Bahar K. (22) ile Meydanbaşı Mahallesi üzerinde tartıştı. Tartışma şiddetlenince T.K., belinden çıkardığı silahla Bahar K.’yı göğsünden ve vücudunun diğer..

Boşanma Aşamasındaki Eşine Defalarca Ateş Eden Adam Firar Etti

Düzce’den Kdz. Ereğli ilçesine gelen T.K., boşanma sürecinde olduğu eşi Bahar K. (22) ile Meydanbaşı Mahallesi üzerinde tartıştı. Tartışma şiddetlenince T.K., belinden çıkardığı silahla Bahar K.’yı göğsünden ve vücudunun diğer bölgelerinden altı kez vurdu. Bahar K. ağır yaralanırken, saldırgan T.K. olay yerinden kaçtı. Ayrıca, olay sırasında park halindeki bir araca da zarar verildi. Bahar K. ağır yaralı olarak tedavi altına alındı ve özel bir hastanede tedavisine devam ediliyor. Güvenlik güçleri, kaçan T.K.’yi bulmak için çalışmalara hız verdi. Bahar K.’nin durumu ise ciddiyetini koruyor.

Olay, Düzce’den Kdz. Ereğli ilçesine gelen T.K. ve boşanma sürecinde olduğu eşi Bahar K. arasında Meydanbaşı Mahallesi’nde gerçekleşti. Tartışma hızla şiddetlendi ve T.K., silahını çıkararak eşine altı kez ateş etti. Bahar K. çeşitli bölgelerinden vuruldu ve ağır yaralandı. T.K. ise olay yerinden kaçtı. Ayrıca, olay sırasında park halindeki bir araca da zarar verildi. Bahar K. ağır yaralı olarak tedavi altına alındı ve özel bir hastanede tedavisine devam ediliyor. Güvenlik güçleri, kaçan T.K.’yi bulmak için çalışmalara hız verdi. Bahar K.’nin durumu ise ciddiyetini koruyor.

Güvenlik güçleri, Düzce’den Kdz. Ereğli ilçesine gelen ve boşanma sürecinde olduğu eşi Bahar K.’ya altı kez ateş eden T.K.’yi yakalamak için çalışmalarını hızlandırdı. Olay, Meydanbaşı Mahallesi’nde meydana geldi. Tartışma sırasında T.K. belinden çıkardığı silahla Bahar K.’yı çeşitli bölgelerinden vurdu. Ağır yaralanan Bahar K. ise yoğun bakımda özel bir hastanede tedavi altına alındı. T.K. olay yerinden kaçarken, park halindeki bir araca da zarar verildi. Güvenlik güçleri kaçan T.K.’yi bulmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bahar K.’nin durumu ise ciddiyetini koruyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL