Güncel

Bolu’nun Büyük Sanayi Sitesi projesi hızla devam ediyor

Bolu’da 2018 yılında ilk temeli atılan ihaleyi alan firmalar tarafından bir türlü çalışmaların ilerlemediği ve TOKİ’nin yapımını üstlenmesiyle Büyük Sanayi Sitesi projesinde çalışmalar hızlandı. Bolu Valisi Erkan Kılıç bölgede incelemelerde bulundu …

Bolu’nun Büyük Sanayi Sitesi projesi hızla devam ediyor

Bolu’da 2018 yılında ilk temeli atılan ihaleyi alan firmalar tarafından bir türlü çalışmaların ilerlemediği ve TOKİ’nin yapımını üstlenmesiyle Büyük Sanayi Sitesi projesinde çalışmalar hızlandı. Bolu Valisi Erkan Kılıç bölgede incelemelerde bulundu.

Bolu’da 2018 yılında yapımına başlanan bir türlü son noktaya gelinemeyen Büyük Sanayi Sitesi projesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin yapımını üstlenmesiyle çalışmalar büyük ölçüde hızlandı. Sanayi Sitesi Projesi 567 bin m2 proje alanı, 183 bin m2 kapalı, 70 bin m2 açık alan, İmar yolları 300 bin m2 ve 988 adet dükkan barındırıyor. Bolu Valisi Erkan Kılıç, TOKİ tarafından yapımı üstlenilen ve inşası hızla devam eden, tamamlandığında ise 988 adet iş yerinin yer alacağı Büyük Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu. Alanda yetkililerden bilgi alan Vali Kılıç, çalışmaların hızla devam ettiğini aktardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL