Düzce

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü 2023 Yılı Değerlendirme Toplantısında Ele Alındı: İşletme Programlarına Dair Kararlar Alındı!

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü, 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 programlarının ele alındığı bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantı, Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğü’nde gerçekleşti ve Bölge Müdürü Mahmut Şentürk’ün başkanlığında yapıldı…

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü 2023 Yılı Değerlendirme Toplantısında Ele Alındı: İşletme Programlarına Dair Kararlar Alındı!

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü, 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 programlarının ele alındığı bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantı, Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğü’nde gerçekleşti ve Bölge Müdürü Mahmut Şentürk’ün başkanlığında yapıldı. Toplantıda, işletme şefleri 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına ait sunumlar yaptı. Toplantıda, karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri de tartışıldı.

Şentürk, 2023 yılında yapılan çalışmalarından dolayı işletme müdürlüğü personeline teşekkür ederken, 2024 yılı programlarının yılı içerisinde program aşımına mahal vermeden, tasarruf tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesini istedi. Toplantı, karşılıklı iyi niyet ve başarılı bir yıl dileklerinin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL