Asayiş Manşet

Biri mağaza çalışanını oyaladı, diğeri çaldı

Karabük’te bir giyim mağazasına gelen 2 kişiden biri mağaza çalışanını oyalarken, diğerinin de swet ve mont çaldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, öğle saatlerinde bir iş merkezindeki giyim mağazasında meydana geldi. Mağazaya gelen 2 …

Biri mağaza çalışanını oyaladı, diğeri çaldı

Karabük’te bir giyim mağazasına gelen 2 kişiden biri mağaza çalışanını oyalarken, diğerinin de swet ve mont çaldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, öğle saatlerinde bir iş merkezindeki giyim mağazasında meydana geldi. Mağazaya gelen 2 kişiden biri beğendiği kıyafetleri üzerinde deneyerek kadın çalışanı oyalarken, diğer kişi gözüne kestirdiği kıyafeti yanında getirdiği çantaya sakladı. Şüpheli mağazanın girişinde bulunan askıdaki montu da çantaya koyup uzaklaşırken, diğer şüpheli ise çalışanı bir süre daha oyaladıktan sonra mağazadan hiçbir şey satın almadan ayrıldı. Hırsızlık anı iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, rahat tavırlarıyla dikkat çeken şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL