Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bi̇ri̇nci̇ Aerobi̇yoloji̇ Yaz Okulu Yapılacak

AEROBİYOLOJİ BİLİMİNİ TANITMAK ÜZERE, 7-10 HAZİRAN 2022 TARİHLERİ ARASINDA ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ AEROBİYOLOJİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ İLE FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ EV SAHİPLİĞİNDE VE 7 FARKLI ÜNİVERSİTENİN TIP, BİYOLOJİ, KİMYA, FİZİK VE ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ GİBİ FARKLI ALANLARINDAN BİLİM İNSANLARININ EĞİTİCİ OLARAK KATILIMIYLA “I. AEROBİYOLOJİ YAZ OKULU” DÜZENLENECEK.

AEROBİYOLOJİ BİLİMİNİ TANITMAK ÜZERE,

Aerobiyoloji Bilimini tanıtmak üzere, 7-10 Haziran 2022 tarihleri arasında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Aerobiyoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü ev sahipliğinde ve 7 farklı üniversitenin Tıp, Biyoloji, Kimya, Fizik ve Çevre Mühendisliği gibi farklı alanlarından bilim insanlarının eğitici olarak katılımıyla “I. Aerobiyoloji Yaz Okulu” düzenlenecek.

Yaz okulu kapsamında, atmosferin dikey yapısından, polen ve spor morfolojilerine, atmosferik kirleticilerin analiz yöntemlerinden, moleküler Aerobiyoloji’de kullanılan yöntemlere kadar farklı konularda teorik ve uygulamalı eğitimler katılımcılara anlatılacak. Katılımın 20 kişi ile sınırlı olduğu yaz okulu, Fen ve Sağlık Bilimleri alanındaki bütün lisansüstü öğrencilere yönelik olup, katılım ücretsiz olacak.