Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Başkan Tamer Kıran, Kdz. Ereğli TSO’yu ziyaret etti

TOBB Başkan Yardımcısı ve İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası (İMEAK) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’i makamında..

Başkan Tamer Kıran, Kdz. Ereğli TSO’yu ziyaret etti

TOBB Başkan Yardımcısı ve İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası (İMEAK) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı ve İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası (İMEAK) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tamer Kıran, Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş tarafından karşılanan TOBB Başkan Yardımcısı Kıran’ın ziyaretinde İMEAK Meclis Başkanı Başaran Bayrak, Yönetim Kurulu Üyeleri; Timur Taylan Kalkavan, Burak Akartaş ve Meclis Katibi Kaşif Kalkavan, Kdz. Ereğli TSO Başkan Yardımcısı Serdar Bakkaloğlu, Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Oğuz Ünlüer, Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Kamil Ustamehmetoğlu, Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Kağan Boy, Burak Gürdal yer aldı.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, yaklaşık 1 saat süren ziyarette İlçe ekonomisi ve İlçe sorunları ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Keleş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

TOBB Başkan Yardımcısı ve İMEAK Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran’da geçtiğimiz ay yaşanan sel felaketi nedeniyle Kdz. Ereğli iş dünyasını temsilen Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL