Düzce

Başkan Özlü, Gündüz Bakım Evi’ni Gezdi: Yeni Hizmet Yerine Dikkat Çeken Değerlendirme!

Düzce Belediyesi iştirak şirketi BelKA A.Ş, Demetevler Mahallesindeki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Faruk Özlü, iştiraki BelKA A.Ş’nin yeni hizmet binasını İnsan Kaynakları Genel Müdürü Necla Erdoğan ile..

Başkan Özlü, Gündüz Bakım Evi’ni Gezdi: Yeni Hizmet Yerine Dikkat Çeken Değerlendirme!

Düzce Belediyesi iştirak şirketi BelKA A.Ş, Demetevler Mahallesindeki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Faruk Özlü, iştiraki BelKA A.Ş’nin yeni hizmet binasını İnsan Kaynakları Genel Müdürü Necla Erdoğan ile birlikte inceledi. Başkan Özlü, kurumsal yapılanma ve yeniliklerle birlikte büyüdüklerini belirterek, çalışanların başarılarının devamını diledi.

Daha sonra Özlü, Demetevler Mahallesinde bulunan belediye çalışanlarının 2-6 yaş arası çocukları için yapılan Gündüz Bakım Evi’ni, Necla Erdoğan’la birlikte gezerek inceledi. Özlü, bu merkezin belediye personeli için önemli bir ihtiyacı karşılayacağını belirterek, çocukların güvenli ve yaşlarına uygun eğitim alabilecekleri bir merkez olacağını söyledi.

BelKA İnsan Kaynakları Genel Müdürü Necla Erdoğan, Gündüz Bakım Evi’nin inşaatının tamamlandığını ve en kısa zamanda hizmete gireceğini belirtti. Ayrıca, 150 ve üzeri kadın çalıştıran şirketlerin Gündüz Bakım Evi açma yükümlülüklerine yönelik olarak, bu merkezin belediye çalışanlarının iş hayatına katılımını kolaylaştırmayı ve çocukların profesyonel bir şekilde hayata hazırlanmasını amaçladıklarını ifade etti. Erdoğan, Gündüz Bakım evinin çocuklara sıcak bir yuva olacağını vurguladı ve Başkan Özlü’nün bu projeye verdiği öneme dikkat çekti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL