Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Keleş, Ato Başkanı İle Görüştü

KDZ. EREĞLİ TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ARSLAN KELEŞ, GENEL SEKRETER GÜNDÜZ ACAR İLE BİRLİKTE ATO’YU ZİYARET EDEREK YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜRSEL BARAN VE BAŞKAN YARDIMCISI HALİL İBRAHİM YILMAZ’I ZİYARET ETTİ.

KDZ. EREĞLİ TSO YÖNETİM

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran’ı ziyaret ederek ekonomi konularında görüşme yaptı.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Genel Sekreter Gündüz Acar ile birlikte ATO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz’ı ziyaret etti. Türkiye’deki ekonomik gelişmelerin ele alındığı görüşmede Başkan Keleş, Kdz. Ereğli ilçesinde yapmayı planladıkları yatırımlar ve gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Başkan Keleş ziyarette ATO Başkanı Baran ile Başkan Yardımcısı Yılmaz’ı Kdz. Ereğli ilçesine davet etti. ATO Başkanı Baran ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek uygun olan en kısa süre içerisinde Kdz. Ereğli ilçesine geleceğini dile getirdi. Başkan Keleş ile Acar ziyaret anısına çekilen fotoğrafların ardından ATO’dan ayrıldı.