Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Fırıncıoğlu’ndan özel hastanelere ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberindeki heyet ile şehirde bulunan özel hastane ve top merkezini ziyaret etti. Başkan Fırıncıoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte özel bir hastane ve tıp merkezini ziyaret ederek, hastane …

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberindeki heyet ile şehirde bulunan özel hastane ve top merkezini ziyaret etti.

Başkan Fırıncıoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte özel bir hastane ve tıp merkezini ziyaret ederek, hastane yönetimi ve personelle sohbet etti. Hastaneyi gezen Başkan Fırıncıoğlu, hasta ve hasta yakınlarına da acil şifa temennisinde bulundu. Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Fırıncıoğlu; “Bölgemizin önemli hastaneleri arasında yer alan hastanelerimizi ziyaret ettim. Hastane çalışanlarıyla sohbet ederek, işlerinde kolaylık diledim. Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Sevban Karakoç ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Refik Akmaz’a ve Tıp Merkezi Şirket Müdürü Dr. Hüsamettin Ergin’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.