Manşet Zonguldak

Başkan Alan, miniklerin sevincine ortak oldu

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Yerli Malı Haftası etkinliklerine katılarak, Köksal Toptan İlkokulu’nda düzenlenen bir programda yer aldı. Belediye Başkanı Alan, etkinlikte minik öğrencilerle bir …

Başkan Alan, miniklerin sevincine ortak oldu

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Yerli Malı Haftası etkinliklerine katılarak, Köksal Toptan İlkokulu’nda düzenlenen bir programda yer aldı. Belediye Başkanı Alan, etkinlikte minik öğrencilerle bir araya gelerek onların mutluluğuna ortak oldu.

Etkinlikte bir konuşma yapan Başkan Alan, “Yerli malı, milletimize güç, ekonomiye can, toprağa bereket ve geleceğe umut verir” dedi. Alan, Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası’nın önemine vurgu yaparak, bu özel haftanın tüm vatandaşlar için kutlu olmasını diledi.

Köksal Toptan İlkokulu’nda düzenlenen etkinlik, çeşitli gösteriler ve yerli malı ürünlerin sergilenmesiyle renklendi. Öğrencilerin hazırladığı gösteriler, ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı.

Başkan Alan’ın katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik, yerli ürünlerin teşvik edilmesi ve ekonomik bilincin artırılması açısından önem taşıyor. Hafta, her yıl Aralık ayında, yerli ürünlerin kullanımının teşvik edilmesi ve ekonomik bilincin artırılması amacıyla kutlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL