Kdz.Ereğli Manşet Siyaset

Başkan Adayı İlkay Özdemir, Partililer ile buluştu…

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı İlkay Özdemir, 22 Ocak 2024 Pazartesi akşam saat 19:00da partililer ile buluştu. Partililer tarafindan meşaleler ile karşılanan Özdemir şaşkınlığını gizleyemedi. MHP Kdz.Ereğli İlçe..

Başkan Adayı İlkay Özdemir, Partililer ile buluştu…

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı İlkay Özdemir, 22 Ocak 2024 Pazartesi akşam saat 19:00da partililer ile buluştu.

Partililer tarafindan meşaleler ile karşılanan Özdemir şaşkınlığını gizleyemedi.
MHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı olarak 12 yıl hizmet verdiği dönemin İl Başkanı Mustafa Korkutan, Önceki Dönem İlçe Başkanları Kemalettin Bektaş, Süleyman Özkaramuk, Talat Şeker basta olmak üzere Türkiye Kamu Sen Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören, Türk Eğitim Sen Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yener Yazgan, diğer baskan adayı Erkan Tektaş, Ülkü Ocakları Başkanı Ufuk Akdeniz, Gülüç Belde Belediye Başkan Adayı Atilla Tarık Semiz, Ormanlı Belde Belediye Başkan Adayı Tacettin Aldırmaz, Kandili Belde Belediye Başkan Adayı Ali Akova, eski ve yenı yöneticiler ve partililerin katılımıyla yapılan destekçilerine teşekkür ziyaretinde Başkan Adayı Özdemir, burada yaptığı konuşmada birlikte olmaktan onur duyduğu katılımcılara tek tek teşekkür etti.
Hatıra fotoğrafları sonrası program sona erdi.

Başkan Adayı İlkay Özdemir’in açıklaması şu şekilde:

Sayın Başkanlarım, değerli kardeşlerim, sayın basın mensupları…
Kıymetli Dava arkadaşlarımın gözlerindeki bu ortak sevinci, bu gönül birliğini görünce sadece şunu söylemek istiyorum: Hep beraber; hoş buldum, hoş bulduk, hoş geldiniz, şeref verdiniz. Sağ olun, var olun.
Değerli kardeşlerim, yakın zamanda ilçemizin yaşadığı doğa felaketinin vahametini gördük, yaşadık. Tüm hemşerilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.


Tarih boyunca Türklüğü yaşatmak için bu uğurda toprağa düşen şehitlerimizi, bir Ülkü etrafında toplanmak üzere bizlere önderlik etmiş Başbuğ Alparslan Türkeş beyefendiyi ve ebediyete irtihal etmiş bütün Dava arkadaşlarını yad ediyor ve Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.
Ben Maliye Teşkilatının kademelerinde görev yaparak, Kdz. Ereğli Belediyesi Gelir Müdürlüğünden emekli oldum.
Ekmeğini yediğim, suyunu içip, havasını soluduğum ilçeme ve Ülkücü Hareket’e bir ömür vakfettim. Bu süreçte hep sizlerle omuz omuza oldum.


Teşkilatım tarafından görev almam gerektiği bildirilince, Ülkücü disipline uygun şekilde hiç düşünmeden kabul ettim.
Tüm Türk Milliyetçilerini, Ülkücüleri, Kdz. Ereğli’ye gönül vermiş tüm Ereğlili hemşerilerimi;
Onları kırmayan, incitmeyen, her daim hizmetlerinde olan, anne merhameti taşıyan, kibirden, kavgadan uzak, Ereğli için bir ömür vakfeden İlkay ablalarına, kız kardeşlerine güvenerek bu kutlu yürüyüşümde yanımda olmaya davet ediyorum.
Tüm Ülküdaşlarım üzerlerine düşen Teşkilat vazifelerine; hemşerilerim de Ereğli’ye artık bir abla, bir kadın eli değmesi gerektiğine inanmış ki çok güzel, çok olumlu destek tepkileri alıyoruz.


Hizmete odaklı sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde, bu seçimlerin tarihe bir not olarak düşüleceğine inanıyorum. Bu inançla; bakıma muhtaç yaşlılarımıza, işsiz gençlerimize, çocuklarımıza, öğrencilerimize, kadınlarımıza yönelik sosyal çalışmalarımla umut olacak ve hizmet edeceğim.
Kdz. Ereğli’nin tüm ihtiyaçlarına, fiziksel sorunlarına, eksiklerine, tıkanmış, çözülmemiş ihtiyaçlarına hakim olduğumuzu, geçen beş yılların boş yıllar olduğunu, çözülmeyen sorunların, tutulmayan vaatlerin ortada olduğunu görüyorum.


Milliyetçi Hareket Partisinin belediyeleri bu minvalde kantara vurulmuş, hep başarılı olmuştur. Ereğli için hep birlikte etkin ve verimli bir yönetim modeliyle israftan kaçınarak, kaynakların isabetli ve adaletli tahsisini yaparak önemli mesafeler kat edeceğiz.
Burada bulunan arkadaşlarım da bu şuurda olduğumuzu biliyor, bu doğrultuda Ereğli’de geçen yavaş yıllara son verip, Ereğli halkıyla el ele verip, bir Ülkücü kadının bu sorunlara el atması gerektiğini düşünüyorum.
Ereğli’ye bir kadın eli değmesini isteyen ana, bacı, herkesle; yılmayan, yorulmayan, üretken, merhamet duygusuyla, adaletli, birleştiren, ötekileştirmeyen anlayışını belediyecilik hizmetlerine katarak Ereğli’nin İlkay ablası ve kız kardeşi olarak halkımızla el ele olmayı düşlüyorum.

Sizlerin ihtiyaçları ve sizlerden gelen talepleri de, katılımcı belediyecilik anlayışı ile dikkate alarak seçim beyannamemizi daha sonra açıklayacağımızı, o gün salonlara sığmayacağımızı ümit ederek sözlerime Liderim Sayın Dr. Devlet Bahçeli başta olmak üzere adaylığımı destekleyen herkese teşekkür ederek son veriyorum.
Katılımcı kardeşlerim…
Sağ olun, var olun.
Teşekkürlerimi sunarım.

İLKAY ÖZDEMİR
MHP KDZ. EREĞLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL