Düzce

Aziziyespor Yönetimi Milletvekili Ercan Öztürk’ü Maça Davet Etti

Düzce’de 1. Amatör Lig’de mücadele eden Aziziyespor’un yönetimi, Milletvekili Ercan Öztürk’ü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Sedat Mıhçı, Öztürk’e takım atkısı hediye etti ve hafta sonu oynanacak olan şampiyonluk maçına davet..

Aziziyespor Yönetimi Milletvekili Ercan Öztürk’ü Maça Davet Etti

Düzce’de 1. Amatör Lig’de mücadele eden Aziziyespor’un yönetimi, Milletvekili Ercan Öztürk’ü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Sedat Mıhçı, Öztürk’e takım atkısı hediye etti ve hafta sonu oynanacak olan şampiyonluk maçına davet etti.

1. Amatör Lig’de gurup lideri konumunda bulunan Aziziyespor, ligin son haftasında Düzce Modern Eğitimcilerspor ile şampiyonluk maçı oynayacak. Maç öncesinde takımın başarısı için destek arayan Kulüp Başkanı Sedat Mıhçı ve yönetimi, Milletvekili Ercan Öztürk’ü maça davet etti.

Ercan Öztürk, ziyaretleri için teşekkür ederek, hafta sonu oynanacak şampiyonluk maçında Aziziyespor’a başarılar diledi. Aziziyespor’un Başkanı Sedat Mıhçı ve yönetim kurulu üyeleri Rıza Taş, Emrah Öksüz, Murat Yılmaz ve Özgür Öksüz, takımın başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

Gurubunda lider konumunda olan Aziziyespor, ligin son haftasında Düzce Modern Eğitimcilerspor ile şampiyonluk maçına çıkacak. Takım, taraftarların ve destekçilerin desteğiyle galibiyet hedefliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL