Manşet Zonguldak

Ayyıldız Heykeli havadan görüntülendi

Zonguldak’ta bir süre önce yapımı tamamlanan Ayyıldız Kavşağı’na yerleştirilen Ayyıldız Heykeli büyük beğeni topladı. Kavşak dron ile havadan görüntülendi. Zonguldak Belediyesi tarafından bir süre önce yapımına başlanan ve kısa sürede tamamlanan …

Ayyıldız Heykeli havadan görüntülendi

Zonguldak’ta bir süre önce yapımı tamamlanan Ayyıldız Kavşağı’na yerleştirilen Ayyıldız Heykeli büyük beğeni topladı. Kavşak dron ile havadan görüntülendi.

Zonguldak Belediyesi tarafından bir süre önce yapımına başlanan ve kısa sürede tamamlanan Ayyıldız Kavşağı, şehrin trafiğine büyük katkı sağladı. Peyzaj düzenlemesi ve ışıklandırma çalışmaları da Zonguldak Belediyesi tarafından tamamlanan kavşağa, Ayyıldız Heykeli yerleştirildi. İller Bankası’ndan yapılan hibe ile kavşağa yerleştirilen Ayyıldız Heykeli’ni gören vatandaşlar fotoğraf çektirerek adeta anı ölümsüzleştirdi. Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan da bölgeye renk katan kavşakta hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Alan sosyal medyadan yaptığı paylaşımında, “Ay ve Yıldızına kurban olduğum. Biz bu şehre sevdalıyız. Ayyıldız Kavşağı’mız Zonguldak’ımıza çok yakıştı. Hayırlı uğurlu olsun” notunu düştü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL