Düzce

Ara tatil etkinlikleri başlıyor

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi ilk, orta ve lise okullarında Kasım ayında yapılacak ilk ara tatil için özel bir program oluşturdu. Tatil süresince 8 atölyede verilecek dersler ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak. Düzce Belediyesi Çocuk …

Ara tatil etkinlikleri başlıyor

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi ilk, orta ve lise okullarında Kasım ayında yapılacak ilk ara tatil için özel bir program oluşturdu. Tatil süresince 8 atölyede verilecek dersler ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak.

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, ara tatil döneminde ilgi alanlarını geliştirmek isteyen çocuklar için özel bir etkinlik programı hazırladı. 5 gün sürecek atölye çalışmalarına katılmak tamamen ücretsizken sınırlı olan kontenjana katılmak isteyen öğrenciler aileleri ile birlikte Çocuk Üniversitesinden bilgi alabilecek.

Bu doğrultuda, Cumhuriyet Mahallesi 1933. Sokak No.17 adresinde hizmet veren Çocuk Üniversitesi, 13-17 Kasım tarihleri arasından her gün 10:15-11:00 ile 11:15-12:00 saatlerinde Zeka Oyunları, Mutfak Atölyeleri, İngilizce, Görsel Sanatlar, Ritim, Matematik, Jimnastik ve Modern Dans atölye çalışmalarını ücretsiz olarak çocuklarla buluşturacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL