Teknoloji

Apple, Uyumlu iPhone’lar için iOS 17.3 ile Gelen Yenilikler

Apple, iPhone kullanıcıları için filal öncesinde iOS 17.3 güncellemesini yayınladı. Güncelleme ile gelecek yeni özellikler de açıklandı. Bu güncelleme ile beraber iPhone’lar için “Unity Boom” duvar kağıdı gibi yeni özellikler..

Apple, Uyumlu iPhone’lar için iOS 17.3 ile Gelen Yenilikler

Apple, iPhone kullanıcıları için filal öncesinde iOS 17.3 güncellemesini yayınladı. Güncelleme ile gelecek yeni özellikler de açıklandı. Bu güncelleme ile beraber iPhone’lar için “Unity Boom” duvar kağıdı gibi yeni özellikler sunulacak. Ayrıca, Çalınan Aygıt Koruması, Apple Müzik’te arkadaşlarla birlikte düzenlenebilen çalma listeleri, otellerde kullanılabilen AirPlay desteği; Ayarlar menüsünden, Apple ID ile giriş yapılan tüm cihazların AppleCare ve garanti durumlarının kontrol edilebilmesi gibi özellikler de güncelleme ile birlikte sunulacak.
Güncelleme ile birlikte, kaza tespiti özellikleri de iyileştirilecek ve yeni Birlik Buketi duvar kağıdı içerilecek. Güncellemenin önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor, 23 Ocak tarihinde kullanıcılara sunulması planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL