Teknoloji

Apple, iOS 17.3 Güncellemesi ile iPhone’lara Neler Getirdi? İşte Detaylar!

Apple, merakla beklenen iOS 17.3 güncellemesini yayınladı. 1,32 GB büyüklüğündeki güncelleme, iPhone XR/XS ve sonrası modeller için kullanıma sunuldu. Ayrıca, şirket, eski sürümleri çalıştıran iPhone modelleri için iOS 15.8.1 ve..

Apple, iOS 17.3 Güncellemesi ile iPhone’lara Neler Getirdi? İşte Detaylar!

Apple, merakla beklenen iOS 17.3 güncellemesini yayınladı. 1,32 GB büyüklüğündeki güncelleme, iPhone XR/XS ve sonrası modeller için kullanıma sunuldu. Ayrıca, şirket, eski sürümleri çalıştıran iPhone modelleri için iOS 15.8.1 ve iOS 16.7.5 sürümlerini de yayınladı. iOS 17.3 güncellemesiyle birlikte, Apple müzikte arkadaşlarla birlikte düzenlenebilen çalma listeleri, otellerde kullanılabilen AirPlay desteği ve Ayarlar menüsünden Apple ID ile giriş yapılan tüm cihazların AppleCare ve garanti durumlarının kontrol edilebilmesi gibi özellikler getirdi.

iOS 17.3 güncellemesiyle birlikte “Çalınan Aygıt Koruması” özelliği de getirildi. Bu özellik, iPhone’unuz çalındığında veya ele geçirildiğinde “Bul” özelliğinin devre dışı bırakılmasını, Apple ID şifrenizin değiştirilmesini ve iCloud’da saklanan parolalar ile diğer hassas bilgilere erişilmesini önlemek amacıyla ekstra bir güvenlik katmanı sağlamaktadır. Yeni güncelleme ayrıca, iPhone 14 ve iPhone 15 modelleri için kaza tespiti özelliklerini de iyileştirdi.

iOS 17.3 ve iPadOS 17.3, siyahi toplulukları desteklemek amacıyla yeni Birlik Buketi duvar kağıdını içeriyor. Ayrıca, bu güncelleme, arkadaşlarınızı Apple Music listelerinize davet etmenizi sağlayan bir özellik de getiriyor. Listeye herkes parça ekleyebilir, silebilir ve parçaların sırasını değiştirebilir. Ayrıca, belirli otellerde içerikleri doğrudan odanızdaki TV’ye yayımlamanıza olanak tanıyan AirPlay otel desteği de bu güncellemeyle birlikte kullanıma sunuldu. Trafik Kazası Algılama iyileştirmeleri de tüm iPhone 14 ve iPhone 15 modelleri için bu güncellemeyle birlikte geldi.

Sonuç olarak, Apple’ın yayınladığı iOS 17.3 güncellemesi, pek çok yeni özelliği iPhone kullanıcılarına sunuyor. Çalınan aygıt koruması, duvar kağıtları, Apple Music listelerine arkadaş daveti ve diğer pek çok güncellenmiş özelliği ile bu güncelleme, iPhone kullanıcılarını oldukça memnun edecek gibi görünüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL