Güncel Kdz.Ereğli Manşet

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt’un Yeni Yıl Mesajı…

Ülkemiz ve dünyamız için sevinç ve hüzünlerin bir arada yaşandığı 2023 yılını geride bırakarak, yeni başlangıçları ve umutları getiren yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bir yıl daha nihayete ererken,..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt’un Yeni Yıl Mesajı…

Ülkemiz ve dünyamız için sevinç ve hüzünlerin bir arada yaşandığı 2023 yılını geride bırakarak, yeni başlangıçları ve umutları getiren yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir yıl daha nihayete ererken, yaşanan her günden ayrı tecrübeler edinilmiş olması ve bu tecrübeler ışığında yeni yıla yepyeni umutlarla başlangıç yapılması huzur, mutluluk ve başarılara birlikte ulaşabilmemizin vazgeçilmez şartıdır.

Yeni yılın, müreffeh bir geleceğe adım atılması yolunda dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmesi; daha iyiye, daha güzele ulaşmak için azim ve gayretlerimizi artırması en büyük ümidimdir. Aziz vatandaşlarımızdan aldığımız güçle Türkiye Yüzyılı vizyonuyla 2024 yılında da ülkemizi daha ileriye taşıyabilmenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız.

Şehitlerimizin eşsiz fedakarlıkları bu ülkenin en büyük emanetidir. Bu ülkede terörün kökü kazınıncaya, bu ülkenin dağları, ovaları, ırmakları, mahalleleri, mezraları ve şehirleri terörden temizleninceye kadar terör örgütleri ve uzantılarına karşı mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.

Tarih boyunca milletin varlığı ve bekası yolunda can vermiş, kanını dökmüş, semada dalgalanan ay yıldızlı al bayrağa zemin olmuş tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yad ediyorum.

2024 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını; aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzurlu, sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmenizi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL