Düzce

AK Parti Milletvekili Ercan Öztürk, Gençlerle Buluştu: “Gençlerimizin Heyecanı Bizi Harekete Geçiriyor”

DÜZCE(İHA) – AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, gençlerle bir araya gelerek “Gençlerimizin isteğini heyecanını gördükçe bizlerde bu yoldaki adımlarımızı sağlam bir şekilde atmaya devam ediyoruz” dedi. Öztürk, partisinin Gençlik..

AK Parti Milletvekili Ercan Öztürk, Gençlerle Buluştu: “Gençlerimizin Heyecanı Bizi Harekete Geçiriyor”

DÜZCE(İHA) – AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, gençlerle bir araya gelerek “Gençlerimizin isteğini heyecanını gördükçe bizlerde bu yoldaki adımlarımızı sağlam bir şekilde atmaya devam ediyoruz” dedi.

Öztürk, partisinin Gençlik Kolları tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliğinde gençlerle buluştu. Etkinlikte yaptığı konuşmada, gençlere yönelik AK Parti’nin attığı adımlardan bahsetti ve gençlerin isteklerini dikkate aldıklarını vurguladı.

“Ülkemizi Türkiye Yüzyılına gençlerle birlikte hazırlıyoruz” diyen Öztürk, gençlerle birlikte ülkenin geleceğini şekillendirdiklerini ifade etti. Ayrıca, gençlerin istek ve heyecanlarını göz önünde bulundurarak adımlarını sıkı bir şekilde atmaya devam edeceklerini belirtti.

Öztürk, konuşmasında gençlerle birlikte 31 Mart zaferini coşkuyla kutlayacaklarını dile getirdi. Ayrıca, gençlerin AK Parti’nin gelecekteki liderliğine hazırlandıklarını ve bu sürecin coşkuyla devam edeceğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL