Karabük

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya: ‘Şehri Sokaktan Yöneteceğiz, Tek İşimiz Belediyecilik’

AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, Karabük Organize Sanayi Bölgesi’nde seçim çalışmaları kapsamında işçilere hitap etti. Çetinkaya, şehrin yenilenme ihtiyacı olduğunu ve bu konuda hükümetle birlikte hareket edeceklerini..

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya: ‘Şehri Sokaktan Yöneteceğiz, Tek İşimiz Belediyecilik’

AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, Karabük Organize Sanayi Bölgesi’nde seçim çalışmaları kapsamında işçilere hitap etti. Çetinkaya, şehrin yenilenme ihtiyacı olduğunu ve bu konuda hükümetle birlikte hareket edeceklerini belirtti. Projeleri masaya yatırdıklarını ve 31 Mart’ta yeni bir döneme başlamak istediklerini söyledi. Çetinkaya, bir beş yıl boyunca şehri sokaktan yöneterek sosyal ve kültürel alanları çoğaltmayı planladıklarını ifade etti.

Çetinkaya, şehrin her köşesine doğrudan hizmet götüreceklerini, sokaktan bu şehri yönetmek istediklerini, birlikte bir yenilenme ve kalkınma hamlesi yapacaklarını vurguladı. Ayrıca, belediye olarak hafta sonları halkın katılımına açık sosyal tesisler, kültür ve sanat etkinlikleri gibi projeleri hayata geçireceklerini açıkladı. Ayrıca Araç Çayı gibi doğal alanları da kent meydanlarına çevirerek halkın hizmetine sunacaklarını dile getirdi.

Gecemizin ve gündüzümüzün Karabük olacağını belirten Çetinkaya, belediye başkanlığı sürecinde 7/24 mesai anlayışıyla çalışacaklarını, tek işlerinin belediyecilik olacağını söyledi. Ayrıca, önceki dönemde Karabük’ün cazibe merkezi olduğunu hatırlatarak, 2024’e gelindiğinde yeniden bu cazibe merkezi olmak için çalışacaklarını ifade etti. Ayrıca, tüm bu projeleri gerçekleştirirken vekilleri, il başkanı ve diğer ekip üyeleri ile birlikte hareket edeceklerini ve Karabük’ü gelişmiş bir şehir haline getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL