Düzce

AK Parti, Düzce’de Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı, İşte Adaylar

AK Parti, Düzce ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı. Düzce Kültür Merkezinde düzenlenen tanıtım törenine yüzlerce parti üyesi katıldı. Programda AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Merkez..

AK Parti, Düzce’de Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı, İşte Adaylar

AK Parti, Düzce ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı. Düzce Kültür Merkezinde düzenlenen tanıtım törenine yüzlerce parti üyesi katıldı. Programda AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve teşkilat üyeleri de yer aldı.

Konuşmasında Elitaş, Türkiye Yüzyılı şehirleri için hazır olduklarını ve AK Parti’nin Gerçek Belediyecilik mottosuna vurgu yaparak Dr. Faruk Özlü’nün başkanlığındaki Düzce Belediyesinin çalışmalarının tüm Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi. Elitaş, Başkan Faruk Özlü ile Ankara’daki çalışmalarından örnekler vererek, iyi bir devlet adamı olduğunu vurguladı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise, başkan Faruk Özlü’nün Düzce’ye çok katkı sağladığını belirterek, Özlü’nün gelecek 50 yılın çevre planını ve ulaşım master planını hazırladığını söyledi.

Belediye Başkanı Faruk Özlü ise yaptığı konuşmada, belediye başkanlığını çok sevdiğini ve bu görevi başbakanlık gibi gördüğünü ifade etti.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ise, partisinin hedefinin 10-0 olduğunu söyleyerek adayları tanıttı. Bunun ardından belediye başkan adayları sahneye davet edildi. AK Parti’nin Düzce il, 7 ilçe ve 2 belde belediye başkan adayları şu şekilde açıklandı: AK Parti Düzce il Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Akçakoca ilçesi Belediye Başkan adayı Osman Cumhur, Cumayeri ilçesi Belediye Başkanı adayı Recep Tuna, Gölyaka ilçesi Belediye Başkan adayı Yakup Demircan, Kaynaşlı ilçesi Belediye Başkan adayı Ahmet Türkmen, Çilimli ilçesi Belediye Başkan adayı Yılmaz Yıldız, Gümüşova ilçesi Belediye Başkan adayı Kenan Sübekçi, Yığılca ilçesi Belediye Başkan adayı Selami Savaş, Beyköy beldesi Belediye Başkan adayı Osman Kılıç ve Boğaziçi beldesi Belediye Başkan adayı İbrahim Ercan oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL