Asayiş Manşet

Aç kalan bozayı, ölü tavukların atıldığı kuyuya düştü

Bolu’da aç kalan bozayı, ormandan inerek tavuk çiftliğinde yiyecek ararken ölü tavukların atıldığı kireçli su kuyusuna düştü. Kuyuda mahsur kalan bozayı, ekiplerin merdivene tırmanarak kendi imkanlarıyla kuyudan çıktı. Olay, saat 14.30 sıralarında …

Aç kalan bozayı, ölü tavukların atıldığı kuyuya düştü

Bolu’da aç kalan bozayı, ormandan inerek tavuk çiftliğinde yiyecek ararken ölü tavukların atıldığı kireçli su kuyusuna düştü. Kuyuda mahsur kalan bozayı, ekiplerin merdivene tırmanarak kendi imkanlarıyla kuyudan çıktı.

Olay, saat 14.30 sıralarında Semerciler köyündeki bir tavuk çiftliğinde meydana geldi. Aç kalan bozayı, tavuk kümesinin olduğu alana indi. Ayı, ölü tavukların atıldığı ve hastalık yayılmaması için ilaç ve kireç dökülen 4 metre derinliğindeki kuyuya düştü. Tavukları yemek için kuyuya düşen ayı, mahsur kaldı. Ayıyı fark eden çiftlik çalışanlarının ihbarı üzerine bölgeye ekipler sevk edildi.

Ekipler ve çiftlik çalışanları, ayıyı kurtarmak için kuyuya merdiven koydu. Ayı, merdivene tırmanarak kuyudan çıktıktan sonra koşarak ormana gitti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL