Kdz.Ereğli Manşet Yaşam

Abdullah Bostancı vefat etti…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde eski Vefa Derneği Başkanlarından Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Abdullah Bostancı’nın 55 yaşında ani ölümü derin üzüntü yarattı. Edinilen bilgiye göre, bir seminere katılmak üzere gittiği İstanbul’da, Tuzla’daki..

Abdullah Bostancı vefat etti…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde eski Vefa Derneği Başkanlarından Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Abdullah Bostancı’nın 55 yaşında ani ölümü derin üzüntü yarattı.

Edinilen bilgiye göre, bir seminere katılmak üzere gittiği İstanbul’da, Tuzla’daki kızını evinde kalan Bostancı, bir süre sonra günümüz kronik hastalığı haline gelen öksürüğe yakalandı.

İlerleyen rahatsızlığı sırasında balgamından kan gelen Bostancı acil olarak Okan Hastanesine kaldırıldı.

Tedavi altına alındığı hastanede 2 gün (13 Ocak) entübe edilen Abdullah Bostancı, yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün (15 Ocak) akşam saatlerine doğru hayata gözlerini yumdu.

DEVLET HASTANESİNDE HELALLİK ALINACAK

Merhum Abdullah Bostancı, hastanedeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Ereğli Devlet Hastanesi Morgu’na konulmak üzere Karadeniz Ereğli’ye yola çıkarıldı.

Yarın (16 Ocak), Ereğli Devlet Hastanesi’nde düzenlenecek törenin ardından cenazesi Alaplı’nın Hüseyinli Köyüne getirilecek olan Merhum Bostancı vakti ileriki saatlerde belirlenecek olan cenaze namazı ardından köy mezarlığında toprağa verilecek.

Ali, Emrullah öi (Merhum) İsa Bostancı’nın kardeşleri, Alaplı Gazeteciler Derneği Başkanı DOĞAN Bostancı’nın amcası, (Merhum) Mustafa Bostancı’nın oğlu, Merhum Abdullah Bostancı evli ve bir erkek bir kız olmak üzere 2 çocuk babasıydı.

Can Medya(Can Radyo fm 89.0 – Canhaber.com)Ailesi olarak Merhum Abdullah Bostancı’ya Allah’tan Rahmet, kederli ailesine, dost ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Cenazesi 16 ocak 2024 Salı Bozhane Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Alaplı’da Hüseyinli köyü aile mezarlığına defnedilecektir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL