Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kdz.Ereğli MHP Birlik ve Kaynaşma Kahvaltısı’nda buluştular

Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığı, yönetim

Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığı, yönetim kurulu üyeleri ve yaşayan önceki dönem MHP İlçe Başkanları ile beraber, ‘birlik ve kaynaşma kahvaltısı’ düzenledi


Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün ev sahipliğinde düzenlenen birlik ve kaynaşma kahvaltısı, 5 Kasım Pazar günü, sahil şeridindeki bir kafede yapıldı.
İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, MHP MYK Üyesi Murat Kotra, İlçe Yönetim Kurulu arkadaşlarını ve yaşayan önceki dönemler ilçe başkanları Kemalettin Bektaş, Süleyman Özkaramuk, İlkay Özdemir ve Talat Şeker’i bir araya getirerek bir kahvaltı organizasyonu yaptı.


Kahvaltı öncesinde Başkan Rahman Demirtürk yaptığı açılış ve selamlama konuşmasında; ‘’ Sayın MYK Üyemiz Murat Kotra, Önceki Dönemler İlçe Başkanlarım Kemalettin Bektaş, Süleyman Özkaramuk, İlkay Özdemir ve Talat Şeker, MHP ilçe yönetimindeki çalışma arkadaşlarım, hepiniz ‘Birlik ve Kaynaşma’ kahvaltımıza hoş geldiniz.

Bizler Kdz.Ereğli’deki ülkücüler olarak, daima birlik içinde hareket ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Bu birlikteliğimizi daha da kuvvetlendirmek üzere yaptığımız bu birlik ve kaynaşma kahvaltımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu güzel, güneşli bir Pazar gününü ailelerinizle birlikte, farklı şekilde değerlendirme imkanınız varken bizimle bu birlik ve kaynaşma kahvaltısıyla değerlendirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Birliğimiz daim olsun, hepimize afiyet olsun..’’ dedi.

Kahvaltı organizasyonun ardından hatıra fotoğrafları çekildi.